środa, 17 lipca 2013

Urlopowo - wspominkowo

Urlop - to czas, kiedy do szczęścia jest mi potrzebny dobry humor, trochę wody (czystej i ciepłej), trochę słońca i kompletna beztroska (oczywiście kompletna w cudzysłowie, bo przy dwójce dzieci ta beztroska jest mocno pod kontrolą). Nie spodziewajcie się modowych fajerwerków, na urlopie nawet najbanalniejsza kiecka z siecówki daje radę.
I choć wakacje są już wspomnieniem, tego posta piszę ze szpitalnego łóżka, a zdjęcia były robione komórką, to bardzo chciałam się z Wami nimi podzielić :)10 komentarzy:

Aguś kulinarnie pisze...

Jak to ze szpitalnego łóżka???Cieszy to,że się odezwałaś,ale wracaj do nas zdrowa,a nie chora-kuruj się,zdrówka życzę!!!

VENILA KOSTIS pisze...

Ależ Ci włosy urosły i jakaś szczuplutka, kochanie!

Camillie Fashion pisze...

Piekne zdjecia z klimatem

Anonimowy pisze...

Fajne wakacyjne zdjęcia! Jesteś na nich w świetnej formie i masz już takie długie włosy!!! No i co z tym szpitalem???...skoro już wspomniałaś;> nie trzymaj wiernych czytelników w niepewności...mam nadzieję że wszystko dobrze się zakończy :)

a-good-buy Moja moda pisze...

Kochani! Po pierwsze dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe słowa :)
Spieszę z wyjaśnieniami: szpitalne łóżko to łóżko polowe dostawione do paskudnego, metalowego, szpitalnego łóżka mojej małej dziewczynki :/ Na szczęście już od paru godzin jesteśmy w domu i napawam się tą chwilą.

Aguś kulinarnie pisze...

To dobrze,że jesteście już w domu,mam nadzieję,że córeczka ma się dobrze i że to co złe już macie za sobą.Życzę dużo zdrówka!!!

cara menggugurkan janin pisze...

This blog is so nice to me. I will continue to come here again and again. Visit my link as well. Good luck

cara menggugurkan hamil pisze...

now present in your city

jaskes pisze...

Łapcie namiar - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/o-nas
Pensjonat w Karpaczu - jak to widzicie?
Warto? Znacie inne miejscówki godne uwagi?

juliette pisze...

Super zdjęcia, jak i cały wpis. Ja aktualnie planuję podróż do Hiszpanii i tutaj https://iamtourist.org/prices-on-board-ryanair-planes/ udało mi się znaleźć sporo ciekawych treści na temat tego kierunku. Teraz już wiem jak podejść do tej wycieczki

Obserwatorzy