środa, 17 lipca 2013

Urlopowo - wspominkowo

Urlop - to czas, kiedy do szczęścia jest mi potrzebny dobry humor, trochę wody (czystej i ciepłej), trochę słońca i kompletna beztroska (oczywiście kompletna w cudzysłowie, bo przy dwójce dzieci ta beztroska jest mocno pod kontrolą). Nie spodziewajcie się modowych fajerwerków, na urlopie nawet najbanalniejsza kiecka z siecówki daje radę.
I choć wakacje są już wspomnieniem, tego posta piszę ze szpitalnego łóżka, a zdjęcia były robione komórką, to bardzo chciałam się z Wami nimi podzielić :)11 komentarzy:

Aguś kulinarnie pisze...

Jak to ze szpitalnego łóżka???Cieszy to,że się odezwałaś,ale wracaj do nas zdrowa,a nie chora-kuruj się,zdrówka życzę!!!

VENILA KOSTIS pisze...

Ależ Ci włosy urosły i jakaś szczuplutka, kochanie!

Camillie Fashion pisze...

Piekne zdjecia z klimatem

Anonimowy pisze...

Fajne wakacyjne zdjęcia! Jesteś na nich w świetnej formie i masz już takie długie włosy!!! No i co z tym szpitalem???...skoro już wspomniałaś;> nie trzymaj wiernych czytelników w niepewności...mam nadzieję że wszystko dobrze się zakończy :)

a-good-buy Moja moda pisze...

Kochani! Po pierwsze dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe słowa :)
Spieszę z wyjaśnieniami: szpitalne łóżko to łóżko polowe dostawione do paskudnego, metalowego, szpitalnego łóżka mojej małej dziewczynki :/ Na szczęście już od paru godzin jesteśmy w domu i napawam się tą chwilą.

Aguś kulinarnie pisze...

To dobrze,że jesteście już w domu,mam nadzieję,że córeczka ma się dobrze i że to co złe już macie za sobą.Życzę dużo zdrówka!!!

cara menggugurkan janin pisze...

This blog is so nice to me. I will continue to come here again and again. Visit my link as well. Good luck

obat aborsi pisze...

It's actually a great and helpful piece of information. I am satisfied that you just shared this useful information for us.
Thanks for sharing.
cara menggugurkan kandungan

Misty pisze...

Really Awesome Blog Thanks for Sharing...
clipping path
clipping path service
background removal
ghost mannequin

cara menggugurkan hamil pisze...

now present in your city

Clipping Pacific pisze...


Nice blog. Thanks for sharing this post.
Clipping Path Service


Obserwatorzy