poniedziałek, 1 lutego 2010

Ramoneska raz jeszcze

Dziś małe nawiązanie do poprzedniego posta. Wygrzebałam fotkę z sesji zdjęciowej i postanowiłam ją Wam zaprezentować :) Ta zwichrowana dziewiętnastolatka to ja :) No i moja ramoneska oczywiście :)

fot. Marek Długosz

7 komentarzy:

Łucja pisze...

To zdjęcie klimatem przypomina mi amerykańskie filmy z początku lat dziewięćdziesiątych o takich właśnie zbuntowanych nastolatkach, uciekających z domu dla kariery, które dla mnie, jako jeszcze małego dzieciaczka były doznaniem ekstremalnym ;)
A tak prywatnie, chciałam Ci napisać, że bardzo dobrze było Cię poznać. Masz niesamowicie pełną pozytywnej energii osobowość i z niecierpliwością czekam na kolejne szafiarskie spotkanie, by usłyszeć Twoje opowieści ;)

a-good-buy Moja moda pisze...

Fakt to zdjęcie ma taki klimat :) mi jeszcze kojarzy się z takimi seriami zdjęć, które były umieszczane na zeszytach z lakierowanymi okładkami i piórnikach :) wiesz para, on ma rozpiętą koszulę, ona podarte jeansy, siedzą na torach i patrzą w dal ;)
Za spotkanie dziękuję z całego serca, bo było rewelacyjnie i naprawdę już cieszę się na kolejne :)

Anonimowy pisze...

klimacik;)
www.yourownstyle.blox.pl

Anonimowy pisze...

Zdjęcie jest świetne: głębokie, tajemnicze, fascynujące. Ramoneski szczerze zazdroszczę, sama jestem na etapie poszukiwania idealnej. Pozdrawiam.

j.o.b. pisze...

ale fajno:) no i świetny nowy baner .

Cloud P. pisze...

ramoneska <3

Sannas Land of Illusion pisze...

wow, świetne zdjęcie. Wiele się nie zmieniłaś, cały czas śliczna :)

Obserwatorzy