poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Maialen


Mam wielkie szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, którzy w swoim życiu robią rzeczy niebanalne. Którzy tworzą z pasją i sercem.
Taką osobą jest niewątpliwie Bartosz Ciba. Poznaliśmy się parę lat temu, a dziś chciałabym zaprosić i Was, abyście poznali tego niezwykłego artystę.

Pierwszą pracą, która mnie urzekła były kolczyki z Jelonkiem Rogaczem. Do tego stopnia, że choć od wielu już lat nie nosiłam kolczyków - z tymi nie rozstaję się wcale. Są tak cudownie w moim stylu, że dopełniają każdą stylizację.
Ale kiedy Bartosz otworzył przede mną swoją szkatułkę z naszyjnikami i wisiorami, oczy zaświeciły mi sie jak dziecku.
To cudowne, ręczne, misterne prace w których każdy element zachwyca. Począwszy od pomysłu, kształtów, detali, doboru kamieni, aż po zapięcia, króre są ozdobą samą w sobie.
Zaangażowanie z jakim Bartosz opisuje każdą wykonaną przez siebie pracę sprawia, że można słuchać o nich godzinami.
Naszyjnik, który widzicie na zdjęciach zachwycił mnie absolutnie. Jest subtelny, ale przyciąga wzrok i trudno przejść obok niego obojętnie. Jego sercem jest kwarc turmalinowy, a jego imię to Maialen.Aby przybliżyć Wam osobę która tworzy te dzieła sztuki, posłużę się słowami samego Bartka: "Cenię wysmakowaną elegancję z odrobiną przepychu. W biżuterii łączę rzemiosło z ulotnymi wrażeniami i emocjami. Każdy szczegół ma znaczenie i każdy opowiada swoją historię. To moja pasja, która sprawia, że głębiej oddycham i rozwijam się. Godziny spędzone w warsztacie to dla mnie rodzaj medytacji, pełnej cierpliwości i precyzji."

Zachęcam was do odwiedzin tego niesamowitego świata pełnego kolorów, kształtów, pasji. Zobaczcie jak pięknie tworzy Bartosz Ciba:

Poniżej znajdziecie linki do strony Bartka oraz stron galerii, gdzie możecie zobaczyć inne jego prace:

Oficjalna strona:  https://www.bartoszciba.com/

Bartosz Ciba - Facebook fanpage

Galeria Trendymania

Galeria Olissima

Arsneo

4 komentarze:

Gajowa pisze...

Piękne!

Anonimowy pisze...

Piękne! Elfickie takie <3 <3 <3

Anonimowy pisze...

Jak zawsze cudowne!

jaskes pisze...

A jak się zapatrujecie na taką pracę jako opiekunka - https://arkadiacare.pl/ ? Trafiony motyw czy raczej średnio? Macie jakieś doświadczenia? Opiekunka w Niemczech dalej może nieźle zarobić?

Obserwatorzy