wtorek, 17 października 2017

Jaki jest mój styl?

"Jaki ona ma świetny styl!" Ile razy patrzyłam na kogoś z zachwytem, podziwiając starannie dobrane dodatki, elementy stroju tworzącego całość.
Jaki jest mój styl - zastanawiałm się wielokrotnie. I...? Właściwie do tej pory trudno mi go określić.
Po wpisie Venila Kostis "Nie mam własnego stylu" - z sentymentu wróciłam do archiwum bloga. Zaczęłam przeglądać swoje odzieżowe wybory, których dokonywałam lata temu. Przy każdym zdjęciu zatrzymywałam się i pytałam - czy to włożyłabym na siebie dziś? Przy niektórych zdjęciach ręka mi drżała nad przyciskiem "ukryj post". Sama nie wiem co podkusiło mnie żeby tak się ubrać :D
Ale własciwie przy większości zdjęć odpowiedź brzmiała "Tak, to wciąż mi się podoba". Mało tego, niektóre elementy stroju który pokazywałam tu kilka lat temu wciąż mam w swojej szafie i do dziś je noszę!
Czarny - to chyba słowo najlepiej oddające mój styl. Zachowawczo i bezpiecznie? Może, ale to kolor który dominuje w mojej szafie. Ale tu znów pojawia się myśl: a ten miodowy golf z szarościa? A sukienka w kolorze indygo zestwiona ze sportową koszulką, żółta ramoneska, aztecka spódnica...?
Cóż... chyba pytanie o mój styl wciąż zostanie bez odpowiedzi :) Ale czy jest mi ona potrzebna? :)

Poniżej wybrałam zdjęcia, niektóre z poczatków blogowania czyli sprzed 10 (!!!) lat, które wciąż mi się podobają.

 Czarno-biały długi sweter z sieciówki. Nie podejrzewałam że przeżyje dłużej niż jeden sezon - a jednak! Zestawiałam go z ciężkimi, motocyklowymi butami. Zestaw pochodzi z jednego z piewszych wpisów (2007) a ja wciąż go mam i noszę!


 Buty, koszulka i spódnica nadal w mojej szafie (2011 rok)

 Peleryna, buty i koszula wciąż w użyciu (2011 rok)

Kozaki i kamizelka wciąż w mojej szafie. Sukienka niestety poszła w świat :)  (2009 r)


Absolutnie uwielbiam to zdjęcie i zestaw! Ramoneskę noszę do dziś (2010 r)


 Spódnica i buty - tyle zostało po tym zdjęciu :)

Wszystkie elementy stroju wciąż obecne w szafie
 Uwielbiam tę ramoneskę!Energetyczny zestaw na jesień - jeden z moich ulubionych

Kolejny z ulubionych jesiennych zestawów - wszystkie elementy do dziś noszę (2011 rok)


 Ulubiona spódnica maxi. Długo przeleżała w szafie zanim się do niej przekonałam. Teraz to moja ulubienicaTe, które podobają mi się zdecydowanie mniej - litościwie ukryłam pod linkami :D

NIE  NIE  i NIE

4 komentarze:

SoSimply - odzież damska hurt pisze...

Styl każdej kobiety jest zmienny. Bardzo ładnie prezentujesz się w swoich zestawieniach. Nie myślałaś, by prowadzić swój butik? SoSimply.plSoSimply.pl daje możliwość kupna ciuszków od jednej sztuki, hdzie jako klient biznesowy mogłabys nawet sobie kupić parę ciuszków do sesji na bloga, a resztę sprzedawać np na grupach facebookowych? :) Pozdrawiam!

Kasia pisze...

Super stylizacje, dobrze wyglądasz i to nie tylko mówie o ubraniach. Ja pomagam sobie zabiegami od https://evospa.pl/jak-sie-pozbyc-drugiego-podbrodka

Andri pisze...

Oryginalny? To na pewno:) Warto szukać ciekawych propozycji oczywiście. Na stronie https://www.milagro-store.pl znajdziecie wiele fajnych ciuchów w dobrych cenach

jaskes pisze...

Domyślam się, że masz tam cenne rzeczy. Jak się zapatrujesz na to - https://www.eltrox.pl/monitoring/kamery-do-monitoringu.html ? Masz coś podobnego w domu? Z jakich systemów polecasz korzystać, aby to miało ręce i nogi?

Obserwatorzy